O FIRMIE

Firma FIGHTSPORTS.PL specjalizuje się w profesjonalnej sprzedaży suplementów i odżywek dla sportowców. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment sprzętu sportowego, odzieży sportowej i termoaktywnej, artykułów sportowych.

Założycielem firmy jest Jarosław Krawczyk - zwolennik zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. W 2000 roku otworzył pierwszy sklep -  Sprint - miejsce, gdzie osoby uprawiające sport rekreacyjnie oraz zawodowo mogły dostać specjalistyczne odżywki i suplementy, dobrane profesjonalnie do ich potrzeb i dyscypliny sportu jaką uprawiają. W kolejnych latach, wraz z rozwojem firmy, powstawały nowe punkty sprzedaży, a nazwa została zmieniona na FIGHTSPORTS.PL co jest zgodne ze stylem życia jaki propagujemy ( siła, piękno, sylwetka, wysportowanie ).

Odżywki

Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy pasjonują się sportem i uprawiają go na co dzień, a w pracy łączymy przyjemne z pożytecznym. Swoją pasją chcemy zarazić Klientów. Bo sport zdrowo uzależnia! 

Aby profesjonalnie obsługiwać naszych klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje - uczestniczymy 
w kursach i szkoleniach na tematy: suplementacji, dietetyki i metodyki treningu. Wiedzę na te tematy zdobywamy również przez własne doświadczenia, wypowiedzi klientów i przyjaciół, śledzimy najnowsze badania z tego zakresu.

Odwiedzając  nasze sklepy możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do Twoich wymagań, potrzeb i możliwości. 

Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy stale do nas wracają i sprawia nam to niesamowitą przyjemność. Wiemy, że potrafimy im pomóc! Z naszej oferty i doświadczenia chętnie korzystają również zawodnicy, trenerzy i instruktorzy czołowych klubów sportowych i klubów fitness.

Wszystkie odżywki dla sportowców oraz suplementy diety oferowane przez nasz sklep pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów i importerów w Polsce (jesteśmy punktami patronackimi firm – OLIMP, IHS, TREC, ACTIVLAB, FITNESS AUTHORITY, itp.), co zapewnia najwyższą jakość, najniższą cenę, bezpieczeństwo oraz legalne pochodzenie.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki asortyment sprzętu i odzieży do sportów walki. 

Nasza działalność na tym się nie kończy - współorganizujemy zawody i imprezy sportowe, fundujemy nagrody dla uczestników. Z satysfakcją wspieramy młodych zawodników.

Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach.