Obuwie sportowe/Buty męskie
UNDER ARMOUR BUTY UNISKES HOVR SONIC TRAIL 200
UNDER ARMOUR
3027764-200

 • sztuk:

Id produktu: 2633

Stworzone specjalnie do biegania w terenie. Niezwykła amortyzacja i przyczepność nawet na błotnistym podłożu. Zapewniają dodatkową ochronę, która zwiększy bezpieczeństwo podczas każdego biegu.

Buty do biegania uniseks UA przeznaczone do biegania terenowego. Posiadają specjalną podeszwę zewnętrzną, która zapewnia odpowiednią przyczepność do naturalnego podłoża podczas biegania w terenie. Wyposażone zostały w odpowiednią amortyzację, która zapewnia bezpieczeństwo dla stawów.
Buty Under Armour 3027764 w kolorze beżowym to model dla biegaczy z neutralną pronacją. Model neutralny to idealny wybór dla osób, które nie potrzebują dodatkowej stabilizacji i wsparcia stopy w trakcie ruchu.
Buty biegowe Under Armour dla kobiet i mężczyzn posiadają niski profil cholewki wykonanej z siateczki tekstylnej, dzięki czemu są wygodne i przewiewne. Zastosowany materiał zapewnia odpowiednią elastyczność oraz wentylację stopy.
Buty sportowe Under Armour HOVR - z technologicznym wsparciem: zwrot energii, wysoka amortyzacjaObuwie do biegania UA zostało wyposażone w technologię UA HOVR™, która zapewnia doskonałą amortyzację oraz zwrot energii, wytworzonej podczas każdego kroku. Składa się ona z dwóch części: wysokiej amortyzacji oraz zwrotu energii.

Wyjątkowo miękka amortyzacja FOAM zapewni stopom nieustanne poczucie lekkości, takie samo na pierwszym, jak i ostatnim kilometrze trasy. Technologia UA ENERGY WEB otacza stopę miękką pianką, gwarantując wysoką responsywność i zwrot energii na każdym kroku. Zapewnia przy tym odpowiedni komfort i sprężystość.
Buty Under Armour do biegania w terenie - z niezawodnymi detalami: wygodne uchwyty, wzmocnienie noska, przyczepna i trwała podeszwa
Klasyczne sznurowanie. Specjalnie zaprojektowany, wyściełany język zapewnia stabilizację i zmniejsza nacisk na śródstopie. Doskonała wygoda i dopasowanie dzięki wyściełanemu kołnierzowi.
Uchwyty na języku i pięcie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Wzmocniony nosek. Zewnętrzny zapiętek gwarantuje stabilne wsparcie.
Buty sportowe do biegania uniseks z gumową podeszwą zewnętrzną, która zapewnia odpowiednią przyczepność i trwałość.

 • but o podeszwie neutralnej

 • cholewka o niskim profilu

 • lekka cholewka wykonana z przewiewnej siateczki tekstylnej, która zapewnia wygodę oraz odpowiednią wentylację stopy

 • klasyczne sznurowanie

 • specjalnie zaprojektowany, wyściełany język zapewnia stabilizację i zmniejsza nacisk na śródstopie

 • wygoda i dopasowanie dzięki wyściełanemu kołnierzowi

 • uchwyty na języku i pięcie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie

 • wzmocniony nosek

 • zewnętrzny zapiętek gwarantuje stabilne wsparcie

 • posiadają gumowa podeszwa z wypustkami które zapewniają lepszą trwałość i przyczepność.

 • elastyczna amortyzacja UA HOVR™ zmniejsza siłę uderzenia, zwraca energię i pomaga w poruszaniu się

UA HOVR to amortyzująca platforma, która zwraca energię, wytworzoną podczas każdego kroku. Technologia UA HOVR składa się z dwóch części: wysokiej amortyzacji oraz zwrotu energii. Wyjątkowo miękka amortyzacja FOAM zapewni stopom nieustanne poczucie lekkości, takie samo na pierwszym, jak i ostatnim kilometrze trasy. Technologia UA ENERGY WEB otacza stopę miękką pianką, gwarantując wysoką responsywność i zwrot energii na każdym kroku. Zapewnia przy tym odpowiedni komfort i sprężystość.

UNDER ARMOUR BUTY HOVR MACHINA OFF ROAD

599.00 pln
stara cena: 849.00 pln

UNDER ARMOUR BUTY UNISKES HOVR SONIC TRAIL 002

629.00 pln