Odżywki/Regeneratory do snu
LAB ONE ZEN NIGHT 60 kaps
LAB ONE

  • sztuk:

Id produktu: 4737

N°1 Zen NIGHT został opracowany z myślą o osobach, które chcą zatroszczyć się np. o swoje samopoczucie i sen. To kompozycja złożona m.in. z 5 roślinnych ekstraktów jak ekstrakt z kozłka pozwalający zachować dobre samopoczucie w przypadku napięcia i stresu.

Stres to poważny problem cywilizacyjny. Kiedy jest umiarkowany mobilizuje do działania i wyjścia z trudnych sytuacji, niestety obecnie coraz częściej stres trwa za długo i przez to ma negatywny wpływ na różne aspekty zdrowia, np. sen.

Kiedy głowa przetwarza problemy całego dnia trudno Ci zasnąć. Nawet jak już się to uda to wybudzasz się, przez co noc nie daje takiego odpoczynku jakiego potrzebuje Twoje ciało. A to tylko przyczynia się do gorszego samopoczucia. Przez problemy ze snem zwiększa się też poziom hormonu stresu i koło się zamyka...

Czas to zmienić! Sprawić, by to nie stres miał nad Tobą kontrolę, tylko Ty nad nim. By wieczór przyniósł oczekiwane wyciszenie. By sen w końcu był odpoczynkiem i czasem, kiedy nabierasz sił.

Żeby uporać się ze stresem trzeba zadbać o odpowiedni relaks, pomocna będzie aktywność fizyczna i techniki relaksacyjne. Możesz też sięgnąć po składniki roślinne, które zamknęliśmy w N°1 Zen NIGHT. Skład tego suplementu diety skomponowaliśmy biorąc pod uwagę cele jakie chcesz zrealizować: wyciszyć się i zadbać o sen.

Kozłek lekarski
Roślina, którą wykorzystuje się od wieków w tradycyjnym ziołolecznictwie. Od swojej łacińskiej nazwy - Valeriana officinalis często określa się ją  również mianem waleriany. Ekstrakt w N°1 Zen NIGHT jest standaryzowany na zawartość kwasu walerianowego.

  • Pozwala zachować dobry sen
  • Kozłek lekarski wspomaga dobre samopoczucie w przypadku napięcia i stresu.
  • Wpływa na optymalną relaksację

Melisa lekarska
Doskonale znana w Polsce melisa od dawna była wykorzystywana w medycynie ludowej.

  • Pomaga zachować pozytywny nastrój i funkcje kognitywne.
  • Wspomaga optymalną relaksację oraz dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne
  • Wpływa na dobry odpoczynek
  • Pomaga zachować zdrowy sen.

Ashwagandha
Inaczej nazwana żeń-szeniem indyjskim lub witanią ospałą. Ostatnimi czasy coraz bardziej zyskuje na popularności. Kiedyś znana głównie w indyjskiej ludowej Ajurwedzie, dziś o jej właściwościach można się przekonać dzięki N°1 Zen NIGHT. Ekstrakt jest standaryzowany na zawartość witanolidów.

  • Pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych w przypadku osłabienia, zmęczenia, utraty koncentracji. Ma właściwości adaptogenne. 

Szafran
W N°1 Zen NIGHT szafran jest standaryzowany na obecność takich substancji jak krocyna i safranal.

W składzie obecny jest także chmiel i kwas gamma-aminomasłowy. Każdy ekstrakt ma podany DER (ang. Drug Extract Ratio). DER 15:1 oznacza, że 1 mg ekstraktu odpowiada 15 mg danej części rośliny. Im większy DER tym lepiej – do wytworzenia ekstraktu o wyższym DER wykorzystuje się więcej składnika roślinnego.

Stosowanie: 2 kapsułki dziennie, popić dużą ilością wody.

Składniki aktywne: Zawartość w 2 kapsułkach:

Kwas gamma-aminomasłowy: 500 mg

Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego 15:1, w tym: 280 mg

kwas walerianowy: 2,24 mg

Ekstrakt z liści melisy lekarskiej 10:1: 100 mg

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy 4:1, w tym: 100 mg

witanolidy: 3 mg

Ekstrakt z pręcików szafranu 3:1, w tym: 30 mg

krocyna 0,9 mg

safranal 0,6 mg

Ekstrakt z szyszki chmielu 5:1, w tym: 25 mg

flawonoidy 0,12 mg