Odżywki/Stacki przedtreningowe
HIRO.LAB MAD KONG 300g
HIRO.LAB

  • sztuk:

Id produktu: 4903

HIRO.LAB MAD KONG 300g

Mad Kong to dynamit energii od Hiro.Lab, łączący teakrynę, synefrynę, cytrulinę, argininę i beta-alaninę. Zwiększa wytrzymałość, koncentrację i energię, zapewniając wyjątkowe pobudzenie. Idealny dla ambitnych sportowców.

⚡ Rozerwij wszystkie granice swojej wytrzymałości, dzięki zaawansowanej formule Mad Kong!
⚡ Poczuj nieograniczoną energię i koncentrację, która napędzi Cię do niezrównanych osiągnięć
⚡ Zwiększ efektywność każdego treningu, czerpiąc siłę z mocnych substancji aktywnych
⚡ Przełamuj bariery mentalne i osiągaj nowe cele!
⚡ Bardzo bogaty skład – w tym cytrulina, beta alanina, synefryna, teobromina i teakryna
⚡ Pewność i bezpieczeństwo – preworkout z certyfikatami HACCP i ISO!

Odkryj moc, która przenosi Cię poza dotychczasowe granice

Mad Kong to niezwykła przedtreningówka, która pomoże Ci w przekraczaniu wszystkich możliwych granic wytrzymałości, koncentracji i siły. Stworzona dla osób nieustannie poszukujących wyzwań i metod na pokonanie własnych ograniczeń. Zawiera takie składniki jak teakryna, która zapewnia pobudzenie bez typowych skutków ubocznych; synefryna, zwiększająca termogenezę, wspierająca metabolizm i przyczyniająca się do efektywniejszego spalania tłuszczu, czy rzadko spotykany ekstrakt z ziaren kakaowca o właściwościach poprawiających nastrój. Mad Kong gwarantuje Ci zatem nie tylko wybuchową energię i maksymalną koncentrację, ale także wyjątkowo mocne pobudzenie. To sprawia, że każdy trening staje się nie tylko efektywniejszy, ale i bardziej satysfakcjonujący. Z Mad Kong Twoja energia nigdy się nie wyczerpie, a możliwości stają się nieskończone!

Mamy dla Ciebie wyzwanie! Czas stać się LEGENDĄ!

Dzięki niezwykle bogatej formule, która łączy w sobie składniki znane z efektywnego zwiększania energii, z takimi, które wspierają wytrzymałość i regenerację, jak beta-alanina i jabłczan cytruliny, a także wspomagającą metabolizm synefryną, nasz Mad Kong stanowi kompleksowe wsparcie dla Twojego ciała i umysłu. Z nim każda porcja to krok w stronę stania się legendą swoich treningów – legendą, która nie zna słowa „niemożliwe”. Teraz, gdy znasz sekret nieograniczonej energii i siły, które oferuje przedtreningówka Mad Kong, czas podjąć wyzwanie. Nie pozwól, aby Twoje treningi były tylko rutyną. Z Mad Kongiem każdy dzień to krok w kierunku osiągnięcia celów, które do tej pory wydawały się nieosiągalne. Odważ się być lepszym, silniejszym, bardziej zmotywowanym. Poczuj energię, która nie zna zmęczenia, i wykorzystaj ją, aby osiągnąć swoje cele.

Mad Kong! Świat w którym wytrzymałość spotyka się z siłą!

Odkryj potęgę idealnej harmonii między naturą, a naukowymi doniesieniami z dziedziny suplementacji z Hiro.Lab Mad Kong. Dzięki starannie wyselekcjonowanym komponentom, takim jak jabłczan cytruliny, beta-alanina oraz arginina, Mad Kong zapewnia wyjątkowe wsparcie dla osób pragnących zintensyfikować swoje treningi. Dzięki teobrominie z ziaren kakaowca, rozszerzającej naczynia krwionośne, optymalizujesz przepływ krwi, a tym samym dotlenienie oraz odżywienie mięśni, co przekłada się na zwiększoną wydolność i efektywność Twoich treningów. Nasza unikatowa mieszanka składników nie tylko buduje Twoją fizyczną potęgę, ale też podsyca umysł, umożliwiając przekroczenie wszelkich barier mentalnych.

WSTAŃ I WALCZ! Granice są tylko iluzją! #NeverEndingEnergy!

Ten rewolucyjny produkt to nie tylko przedtreningówka – to Twój klucz do odkrycia i wykorzystania pełni swojego potencjału. Mad Kong umożliwia Ci wejście na nowy poziom treningu, gdzie granice są tylko złudzeniem. Jesteś początkujący? Weź jedną porcję produktu i przekonaj się, jak szybko będziesz TOP. Wtedy sięgnij po drugą porcję, by otworzyć drzwi do świata, w którym każdy trening jest krokiem do stania się tą wersją siebie, o której zawsze marzyłeś! To właśnie Mad Kong daje Ci siłę i determinację, aby każdy dzień był okazją do stawiania czoła przeciwnościom. Niezależnie od Twojego aktualnego poziomu zaawansowania, Mad Kong wspiera Twój rozwój, zachęcając do ciągłego poszerzania granic własnych możliwości.

Składniki:

Porcja: 12g
Porcji w opakowaniu: 25
Opakowanie: 300g

Składniki Mad Kong: aromat, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, cytrulina (jabłczan cytruliny), beta-alanina, arginina (alfa-ketoglutaran argininy – AAKG), tyrozyna (L-tyrozyna), tauryna (L-tauryna), cytrynian magnezu zawierający magnez, standaryzowany wodny ekstrakt z ziaren kakaowca (Theobroma cacao L.) 4:1 zawierający 6% teobrominy, substancja słodząca – cukroza, kofeina, teakryna, standaryzowany wodno-etanolowy ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) 20:1 zawierający 6% synefryny, standaryzowany wodny ekstrakt z suszonej chińskiej herbaty (Camellia sinesis O.Ktze-Green tea) zawierający 98% L-teaniny, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

Skład:

Składniki w porcji 12g
Jabłczan cytruliny     1000mg     
w tym cytrulina     730mg     
Beta-alanina     800mg     
Arginina (alfa-ketoglutaran argininy – AAKG)     1g     
L-tyrozyna     0,8g     
L-tauryna     0,8g     
Cytrynian magnezu     800mg     
w tym magnez     100mg     26,60%
Standaryzowany wodny ekstrakt z ziaren kakaowca (Teobroma cacao L.) 4:1     300mg     
w tym teobromina     18mg     
Kofeina     200mg     
Teakryna     150mg     
Standaryzowany wodno-etanolowy ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) 20:1     150mg     
w tym synefryna     9mg     
Standaryzowany wodny ekstrakt suszonej herbaty chińskiej (Camellia sinesis O. Ktze-Green tea) zawierający 98% L-teaniny     80mg     
w tym L-teanina     78,4mg

Sposób użycia:

Sposób użycia Mad Kong: Należy przyjmować 12g proszku (1 miarkę) rozpuszczone w 200ml wody lub innego napoju raz dziennie przed treningiem. Spożyć od razu po przygotowaniu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.